Prindër së shpejti? Getoari jep lajmin e madh për fansat

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë ndër çiftet më të komentuar të shoëbizz-it shqiptar.

Mbrëmjen e djeshme Geti ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin’. Ndër të tjrea reperi u pyet nëse duan ta shtojnë familjen e tyre me një fëmijë, ndërkohë që në mendiat rozë është aluduar shpess shtatzënia e moderatores.

Ndërsa Geti u përgjigj se e dëshirojnë një gjë të tillë.

‘E kemi menduar, derisa të vijë’, është shprehur Getoari. Kjo përgjigje ishte sigurisht një lajm i bukur për fansat e çiftit.

Related Posts

About The Author