Nuk ndalen, Melisa dhe Andi puthje të zjarrtë në mes të emisionit

Ish-konkurrentët e emisionit “Për’puthen”, Melisa Lleshi dhe Andi Shehu gjatë ditës së sotme kanë qenë të ftuar në një emision, ku shkëmbyen një puthje të zjarrtë në mes të studios.

Ndërsa në studio nuk munguan as përplasjet me Shqipe Hysenajn, e cila akuzoi Melisën se gjithçka e ka bërë për klikime.

Mirëpo, çifti nuk dëshiroi të merrej me ketë gjë duke shkëmbyer një puthje të zjarrtë, e që u shoqëruar me duartrokitje të shumta në studio

Kujtojmë, që Melisa lidhjen me Andin e bëri publike menjëherë pas publikimit të këngës së saj të dytë. E që protagonist i këtij klipi ishte Andi, ku as në klip nuk munguan puthjet në mes çiftit.

Related Posts

About The Author