A mund ta besoni Angela Martini publikon edhe këtë pjesë intimiteti (VIDEO)

Angela Martini cilësohet njëra nga femrat shumë të bukura shqiptare, ajo ka kohë jeton në Amerikë por lidhjet e saja të dashurisë gjithmonë kanë bërë bujë të madhe.

Angela asnjëherë nuk e ka patur problem të flet për lidhjet e saja, të cilat nuk kane qenë të pakta dhe si fokus kishte meshkujt e pasur edhe pse ajo deklaronte se te një lidhje kërkon gjithmonë diçka të re dhe që e inspiron. Njëra nga lidhjet që u komentua shumë ishte ajo me rap këngëtarin 58 vjeçar Rusell Simmons ku u shfaqen ne krahë të njëri tjetrit në kohë dhe momente të ndryshme.

Por edhe kjo pjesë mbet njëra nga aventurat e models, duke mos u ndal ajo është bërë pjesë edhe e shumë romancave të tjera të cilat nuk kane ngelur në fshehtësi por janë bërë publike. Pjesë e aventurave të saj është edhe futbollisti Pajtim Kasami, gjithashtu me ish të dashurin e Paris Hilton. U përfol se në lidhje ishte edhe reperi kosovar Ledri Vula por që kjo lidhje nuk zgjati shumë.

Por si duket nga të gjitha këto kërkime dhe romanca më në fund ajo gjeti princin e saj e ky është miliarderi rumun Dragos Savulescu ku ata vitin që lamë i thanë ‘po’ njëri tjetrit duke kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Darakt dhe momentet romantike për Angelën nuk përfundojnë dhe kjo është ajo që ka kërkuar një jetë të tillë të cilin miliarderi po ja ofron. Janë këto disa pamje shumë intime që Angela ka ndarë më ndjekësit e saj. Ambienti ku ajo dhe bashkëshorti I saj do kalojnë së bashku

Related Posts

About The Author

Add Comment