Mos i tregoni gjë”/ Sara dhe Atdheu i fillojnë pushimet bashkë, ndërsa Geljani… (FOTO)

Sara dhe Geljani u deklaruan per njeri tjetrin ne Perputhen. Por duket se Sara s’po heq dot mendjen nga Atdheu.

Ndonse e deklaruar me dike tjeter, ne rrjet po qarkullojne foto te Atdheut dhe Sares qe kane qene ne plazh se bashku. Ata jane duke qendruar ne te njejtin shezllon bashke.

Related Posts

About The Author