Morena Taraku u vë “flakën” plazheve të Dubait

Morena Taraku është një nga këngëtaret dhe modelet më të njohura për publikun shqiptar.

Pas ndarjes nga milioneri nga Teherani, Morena tregoi se është në një tjetër lidhje.

Së fundmi edhe pse nuk e ka treguar se me kë është, Morena ka postuar disa foto të nxehta nga Dubai.

Me trupin super në formë, në bikini, këngëtarja iu ka “vënë flakën” plazheve të Dubait duke u shfaqur më ‘përvëluese” se kurrë.

Related Posts

About The Author