Moderatori e pyet nëse është shqiptare, Bebe Rexha jep përgjigjen befasuese (Video)

Bebe Rexha ka folur rreth prejardhjes së saj në shoun e njohur “Jonathan Ross Show”.

Bebe Rexha ishte mysafire në shoun televiziv, ku foli shumëçka rreth jetës private dhe asaj profesionale.

Ndër të tjera, ajo u pyet se a është me rrënjë shqiptare dhe a flet shqip.

“Po jam shqiptare, flas shqip”, tha këngëtarja, duke treguar se tek gjuha flet pak shqip pak anglisht, pasi nuk di mirë shqip.

Moderatori ia përmendi edhe Rita Orën dhe Dua Lipën, duke e pyetur se a janë edhe ato shqiptare, meqë rast Bebe e pohoi këtë fakt.

Këngëtarja shtoi se të dy prindërit e saj janë shqiptarë dhe nganjëherë vizitojnë trojet shqiptare.

“Babai im e shihte muzikën si një vend të frikshëm, andaj nuk pëlqente që unë të merrem me muzikë”, tha ajo.

Related Posts

About The Author