Modelja serbe e bëri për vete’ reperin, Noizy publikon foto ! ( FOTO )

Të gjithëve na kujtohet vajza super seksi, që u përfol se e “bëri për vete” reperin, Noizy.

Është modelja serbe, Jenna Jenovich e cila tashmë është bëre mjaft e njohur edhe tek shqiptarët.

Ajo mori famën në Shqipëri për shkak se ishte figurante në njërin nga klipet e reperit shqiptar.

Po ta shikosh në profilin e saj në Instagram, Jenna gjithmonë shfaqet seksi dhe në formën e saj më të mirë në fotot që publikon në rrjetet sociale.

Kujtojmë se pas klipit qarkulluan fjalë se dyshja ishin në një lidhje por këtë nuk e pohuan por as nuk e mohuan asnjëri se nëse ishte e vërtet apo jo. Por megjithatë miqësia e tyre vazhdon.

Duhet thënë se modelja serbe mbetet një ndër femrat më të bukura që reperi Noizy ka zgjedhur ndër vite për klipet e tij.

Related Posts

About The Author