Merr fund ankthi! Raketa kineze nuk na rrezikon

Ka marrë fund ankthi dhe paniku që ka pushtuar shqiptarët për shkak të raketës kineze e cila pritet të bjerë në tokë gjatë minutave në vijim.

Në një trajketore që e përshkoi nga Oqeani Paqësor deri në Afrikën Veriore, raketa ka lëvizur më pas drejt Lindje së Mesme dhe aktualisht nodhet në zonën e Indisë dhe po i afrohet Azisë së Largët.

Related Posts

About The Author