Kaqurelja e “O Sa Mirë” tregon të pasmet! Duket kaq joshëse…!

Arta Elezi është fytyra më e re në serialin komik “O Sa Mirë”.

Ajo edhe pse nuk është aktore menjëherë mori vëmendjen e audiencës, kjo për shkak të bukurisë dhe formave të trupit, shkruan Indeksonline.
Arta në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi, ku me një fustan të gjatë ngjitur për trupi ajo ekspozon të pasmet.
Ja si duket

Related Posts

About The Author

Add Comment