Getoari ‘thyen’ heshtjen, flet për herë të parë për sherrin me Noyzin, befason me deklaratën

Labeli “BabaStars” dhe ai “OTR” shumë herë janë përfolur për sherre mes anëtarëve të të dy grupeve.

I ftuar në “Xing me Ermalin”, Getoar Selimi ka folur për herë të parë rreth përçarjes së BabaStars

Reperi u pyet edhe rreth asaj se a ka ar.miqësi mes grupeve të Unikkatilit dhe Noizyt, Geti përmes përgjigjes që tha u ka dhënë fund të gjitha thashethemeve.

“Unë nuk kam qenë kurrë për këto gjëra, absolutisht nuk kam ar.miqësi me askënd. Unë habitesha kur thonin që kanë ar.miqësi me mua. Por, nuk e kam marrë me negativitet atë pjesë sepse ka njerëz të cilët e kanë pjesë të suksesit ose në plan një gjë të tillë. Unë nuk jam marrë kurrë me atë dhe as nuk do merrem kurrë. Po të duan të shajnë të çlirohen. Nuk kam asgjë me askënd. Jam shumë pro atyre që arrijnë diçka sido që e kanë arritur”, deklaroi reperi. Për ndryshe, lidhur me atë se çfarë sherresh kanë pasur grupet në të kaluar, reperi Geti shtoi “Hip-hopi.

Related Posts

About The Author