A është kjo femra më e bukur shqiptare? Pa grim dhe pa operacione plastike

Bukuroshja shqiptare Adrola Dushi është një nga femrat e pakta që nuk ka bërë asnjë ndërhyrje në pamjen e saj, shkruan lajmi.net

Në fakt, ajo asnjëherë nuk ka pasur nevojë për një gjë të tillë, pasi ka një bukuri tejet të rrallë.

Adrola sonte në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se është pa grim dhe dukej tejet e bukur.

Padyshim që ajo meriton epitetin “femra më e bukur shqiptare”.

Related Posts

About The Author

Add Comment