Erjona Sulejmani “harron” Xhemailin dhe ia vë syrin bosit të Interit

Marrëdhënia e saj me mesfushorin e Bolognas, Blerim Xhemaili, ka përfunduar prej kohësh.

Pasi ishte në Shqipëri për të komentuar Botërorin Rusi 2018 në Rusi, e ftuar te RTSH, Erjona Sulejmani ka vendosur: mjaft më me futbollistët, që sipas asaj, tradhtojnë shumë.

Duke iu përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve të saj në Instagram, modelja e bukur shqiptare, në fakt, ka thënë se nuk ka ndër mend të gjejë një tjetër futbollist, qoftë Messi apo Ronaldo.

I radhës nuk do të jetë një futbollist, por nuk është e thënë jashtë futbollit…

Në fakt, pyetjes së një ndjekësi, nëse mund të ishte presidenti i ri i Interit, Steven Zhang, “objektivi” i rrradhës për flirt, ajo ka vendosur ato sytë e famshme që hetojnë si “emoji”, duke lënë të hapur gjIthçka.

Related Posts

About The Author