Enca qenka penduar dhe sapo na habiti të gjithë, kujt po i kërkon falje? (Foto)

Enca Haxhia po punon rreth projekteve të reja muzikore. Enca përmes rrjeteve sociale ditë më parë bëri të ditur se ka udhëtuar në Prishtinë për të finalizuar këngët e reja.

Meqë këto ditë është shumë e angazhuar, këngëtarja nuk është shumë aktive në rrjete sociale, andaj u ka kërkuar falje ndjekësve.

“Më vjen keq që jam joaktive në rrjete sociale…kthehem së shpejti!”, ka shkruar Enca.

Related Posts

About The Author