“Dashuria nuk ka fe dhe nacionalitet”, ‘godet’ përsëri modelja ruse – çmendet pas drenicakut

Modelja e njohur ruse, Ariana Lirey, vazhdon të kryesojë në mediet rozë shkak kjo deklaratat e fundit në lidhje me reperin drenicak, Don Xhonit.

Pasi gdhendi portretin e Don Xhonit në trupin e saj, ajo përsëri nuk di të ndalet, shkruan GazetaBlic.

 

 

Related Posts

About The Author