Aurela Hoxha me poza ‘të nxehta’ në Instagram

Modelja e njohur Aurela Hoxha është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj, gjersa jo të pakta janë rastet kur bukurshja ndan me ndjekësit e saj edhe ndonjë imazh provokues.

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram, disa fotografi mjaft ‘të nxehta’, ndërsa ka arritur të marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Aurela shfaqet mjaft e ekspozuar duke vënë në pah linjat e saj, ndërsa freskon veten duke ngrënë një frut ekzotik.

Ajo shquhet për linjat e saj, të cilat nuk heziton që t’i shfaqë në çdo paraqitje të saj.

Related Posts

About The Author

Add Comment