Wanda vazhdon të provokojë në Instagram, Icardit nuk i pëlqen aspak

Wanda Nara vazhdon të jetë provokues si gjithmonë në rrjetet sociale, duke tërbuar burrin e saj, Mauro Icardi
Kapiteni i Interit, Mauro Icardi ia ka bërë të qartë gruas së tij Wanda që nuk i pëlqejnë aspak fotot “hot” që publikon në “Instagram” dhe për këtë arsye e hoqi nga lista e ndjekësve.

Por, ajo nuk ndalet dhe vazhdon ta provokojë sulmuesin e Interit me të cilin ka edhe 2 vajza.

Në periudhën e fundit të gjitha fotot që poston Wanda në Instagram janë në versionin superseksi.

Related Posts

About The Author

Add Comment