Xhesika Ndoja cullak, një mashkull e fërkon lartë e poshtë (VIDEO+18)

Së fundi ajo ka postuar një foto topless, ndërkohë që një mashkull shihet duke i bërë masazh.

Është pa dyshim një ndër personazhet me provokuese dhe ka ditur të bëjë emër falë fotove dhe videove “hot”, por Xhesika Ndoja duket se nuk ka ndërmend të ndalet.

Xhesika ka ritreguar dëshirën e jashtëzakonshme për “skandale” duke ndarë momente provokuese nga shtrati i seancës së masazhit.

Ajo ka postuar edhe një foto ju jo vetëm shfaqet topless, por ka treguar të pasmet bombastike.

Related Posts

About The Author

Add Comment