VIDEO/ Pique ngacmon keq Ramosin, ja çfarë i tha para ‘El Clasicos’

Gerard Pique dhe Sergio Ramos ishin protagonistë në “El Clasicon” e fundit të luajtur në “Santiago Bernabeu”.

Kapiteni i Real Madridit para fillimit të ndeshjes përshëndeti lojtarët e Barcelonës, por ai nuk shpëtoi pa u “thumbuar” nga Pique.

Mbrojtësi i Barcelonës u “tall” me homologun e tij i cili më parë kishte prezantuar takat e reja vetëm për ‘El Clasicon’. Mesa duket Pique e priste një humbje të Real Madridit.

Related Posts

About The Author

Add Comment