‘Tranohet’ Kim Kardashian,i del komplet zogu (Pamje për të rritur +18)

Kohët e fundit ajo tha se ajo është në formën më të mirë të jetës së saj.

Ylli Kim Kardashian është tejet e lumtur që këtë javë është duke shijuar pushimet në Malibu së bashku me shoqen e saj të ngushtë Stephanie Shepher.

Ikona e televizorit ishte e vështirë të mos të merrte gjithë vëmendjen me flokët e saj të bardhë dhe e shfaqur në bikini që tregonte linjat e saj perfekte.

Kim kësaj radhe ua ka mbyllur gojën të gjithëve duke u shfaqur tejet seksi e duke treguar të pasmet e saj bombastike.

Kim në muajin prill ishte fotografuar nga paparacët dhe ishte kritikuar shumë për të pasmet e saj plot celulit.

Related Posts

About The Author

Add Comment