Takimi Thaçi-Haradinaj-Limaj, policia largon gazetarët !

Policia ka larguar gazetarët nga presidenca ku po zhvillohet takimi në mes të presidentit, Hashim Thaçi, kryeministrit Ramush Haradinaj dhe zëvendëskryeministrit, Fatmir Limaj,

Related Posts

About The Author

Add Comment