Skena të forta….Greta Koçi publikon pamje sensuale si rrallë herë (FOTO)

Këngëtarja Greta Koçi ka befasuar me zhveshjen e saj.
Rallë herë ndodh që këngëtarja të zhvishet kështu dhe gjithmonë ka treguar mjaft maturi dhe në postimet e saj.

Asnjëherë nuk i ka munguar sharmi edhe veshjet e ekzagjeruar nuk i shkojnë për shtat. Por këtë herë Greta ka ndarë disa momente relaksi ku pozon e veshur me rrobdëshan.

Me delikatesë ka treguar këmbët dhe gjoksin e saj. Dhe momenti i përmbylljes ishte heqja e peshqirit

Related Posts

About The Author