Rita Ora, pa të brendshme në ‘Grammy Awards’ (FOTO-VIDEO)

Rita Ora tenton gjithnjë të tërheq vëmendjen e mediave me paraqitjet e saj të zjarrta,

.E tillë ishte edhe paraqitja e saj në “Grammy Awards”, e cila kishte mahnitur të gjithë me një fustan klasik me ngjyrë të zezë, por ajo që bëri të gjithë kurioz ishte fustani se a kishte apo jo të brendshme?Me grim të thjeshtë dhe buzë të kuqe, e flokët e valëzuara ajo vazhdon të jetë ndër femrat më atraktive shqiptare në botë.

Ajo është aktive edhe në projekte muzikore, kënga e fundit e lansuar është “Anywhere”, ndërsa së fundmi ka lëshuar trailerin e filmit “Fifty Shades Freed”, me Liam Payne.Ndryshe, pritet të performojë më 17 shkurt në Prishtinë për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës

Related Posts

About The Author

Add Comment