Renato Mekolli: Alketa Vejsiu është tekanjoze…

Renato Mekolli është një nga Chef-at më të njohur në Shqipëri. Prej një viti ai ka një restorant në kryeqytet që frekuentohet edhe nga personazhe të njohur të ekranit. I ftuar këtë javë në emisionin “Thumb” dy moderatoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu e kanë pyetur Mekollin se cili është personazhi më tekanjoz që i ka shkuar në restorant.

“E di vetë ti Renato. Sa të ulem unë gjysmë racioni. Dua këtë këtë, këtë…Dhe mos e mbush shumë. Kjo është Alketa Vejsiu. Pak dhe saktë thotë. “,- ka rrëfyer me humor Renato duke u shprehur se Alketa është një mikeshë hsumë e mirë e tij.

Related Posts

About The Author