PREMIERË: Kushtrim Dobra publikon këngën e re “M’ke Genjy” (VIDEO)

“M’ke Genjy” është kënga më e re e publikuar nga këngëtari Kushtrim Dobra.

Sikurse teksti që mbanë një tematike të veçantë të njëjtën këngëtari e ka bërë edhe në klipin e realizuar në Zvicër, shkruan Magazina.al.

Ndryshe Kushtrim Dobra ka një numër të madh të këngëve të cilat pa dyshim se publiku i ka pëlqyer mjaft shumë, njëra ndër këngët e tij më të pëlqyera dhe me shikueshmeri më të lartë është ‘Te vendi i vjetër’.

Më poshtë ju sjellim videoklipin e këngës më të re të Kushtrim Dobra- “M’ke Genjy”:

Related Posts

About The Author