Nuk po ka më fustan që po ia zë gjoksin Bleronës (FOTO)

Prezantuesja Blerona Zeqiri tashmë shquhet për format trupore bombastike,e cila vazhdon të komentohet për çdo paraqitje të saj
Edhe pse nuk është se ka një karrierë aq të madhe profesionale, moderatorja Zeqiri vazhdon të jetë më e përfolura në mediat rozë, kjo falë linjave trupore që posedon.Kohëve të fundit, ajo ka fituar edhe një numër të madh të fansave në llogarinë e saj ‘instagram’, ku padyshim që merr edhe shumë komente pozitive nga ndjekësit që aktualisht ka.

Imazhet e saj dallohen posaqërisht për ekspozimin e gjoksit, siç është rasti në këto të fundit.Eleganca dhe atraktiviteti nuk mungon as te Blerona, që lë shumë për të admiruar me pamjen e saj dhe kreacionet e veçanta që përkujdeset disenjatorja e famshme Lia Stublla.Ndryshe, moderatoren Zeqiri mund të ndjekim çdo të dielë në emisionin ‘1 kafe prej Shpisë’, në bashkëpunim me prezantuesin Visar Kalludra

Related Posts

About The Author

Add Comment