Ngjitur me një tub, këngëtarja shfrenon fantazinë e shqiptarëve (FOTO)

Ajo është një prej këngëtareve shqiptare që nuk e ka problem moshën dhe statusin e nënës së dy fëmijëve për të bërë edhe poza provokuese.
Po flasim për Ledina Çelon, e cila na ka befasuar në një fotot të fundit nga pushimet e saj. Prej disa ditësh Ledina së bashku me bashkëshortin dhe dy fëmijët ndodhen për pushime në një nga ishujt ekzotik, ku bëhet plazh në çdo muaj të vitit.

Ledina njihet tashmë për format perfektë që ka dhe si e tillë nuk i fsheh në asnjë foto.

Kjo e fundit e veshur me rroba plazhi provokuese në fakt tregon edhe tatuazhin në fund shpinën e saj. E mbi të gjitha e mbështetur në një tub, imagjinata mund të shkojë shumë larg

Related Posts

About The Author

Add Comment