Morena i thyen rregullat…?

Këngëtarja publikon imazhe nga ky veprim i saj.

Këngëtarja Morena Taraku vazhdimisht publikon imazhe të ndryshme nga vetura e saj. Ndonëse është shofere e mirë, nganjëherë ajo del se i thyen edhe rregullat.

Në një video që së fundmi ka publikuar në Instastory, këngëtarja shihet duke vallëzuar dhe këmbën e ka vendosur afër timonit. “Guxo t’i thyesh rregullat”, ka shkruar ajo sipër videos së publikuar.

Related Posts

About The Author

Add Comment