Modelja nga Peja nuk lë vend as për imagjinatë me linjat perfekte që ka (FOTO)

Bukuroshja nga Peja tashmë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me historinë tragjike të dashurisë së saj, shkruan Gazeta Blic.Është fjala për Kaltrina Lulaj e cila ishte e ftuar në një nga emisionet ‘Express Rozë’, ku me lot në sy rrëfeu për të dashurin i cili më nuk jetonte.Por pas kësaj ajo u përfol edhe për lidhje të tjera dhe për jetën luksoze që bënte. Kaltrina është e pasionuar pas palestrës që punonte vazhdimisht për këto linjat perfekte që ka.

Bukuroshja nga Peja nuk i mungon as rrjeteve sociale ku publikon imazhe të llojllojshme, padyshim që ato të cilat marrin vëmendjen janë imazhet seksi të saj.Më poshtë mund të ndiqni disa fotografi më të nxehta që modelja ka, forma këto që çdo vajzë tjetër do i kishte lakmi.Related Posts

About The Author

Add Comment