Maria Garsia, bashkëshortja shpërthyese e sulmuesit të Lacios (FOTO LAJM)

Ajo ka lindur në Valencia, dhe është e apasionuar pas modës. Maria Garsia, bashkëshortja e sulmuesit të Lacios ka përfunduar në listën e 22 bukurosheve më të bukura në prag në Botërorin e Kupës së Botës në Brazil.

Format e saj janë perfekte, ndërkohë që nuk ngurron që t’i ekspozojë shpesh herë edhe në rrjetet sociale, teksa numëron mbi 400 mijë ndjekës.

Ajo është nën e një vajze të vogël, por nuk e ka humbur aspak dëshirën për të qenë në qendër të vëmendjes së mediave.

 

Related Posts

About The Author

Add Comment