Kjo modele lë në hije edhe Kim Kardashian (FOTO)

Bukuroshja e njohur Anastasia Kvitko vazhdon të provokojë pa ndalë.

Kvitko, e cila njihet ndryshe edhe si rivalja e Kim Kardashian edhe njëherë ka treguar se ka një trup për çdo lëvdatë.

Në çdo paraqitje të saj nuk mungon ekspozimi i tepërt i linjave trupore për të cilat dhe mburret bukuroshja ruse.

Kujtojmë se Kvitko ka pas vetës mbi 7.8 milionë ndjekës në Instagram, dhe kjo falë paraqitjeve të saj “bombastike”.

Related Posts

About The Author