“Më ka ngacmuar”, vjen përgjigjja e Ermalit për Rashelin: Tu them të gjithëve që më ke..!

Rashel Kolaneci, ish-velina e emisionit ‘Xing me Ermalin’, para pak ditësh gjatë një emisioni deklaroi se një nga ata që e kishte ngacmuar është dhe Ermal MamaqI

Kjo deklaratë duket, se nuk i ka kaluar po e marrë vesh Mamaqit. Në një publikim të Ermalit ka shkruar Rashela, duke u munduar ta korrigjojë për anglishten e tij.

“Hë ça ke që më ngacmon? Apo ti them të gjithëve që më ke ngacmuar”, ka shkruar Ermali

Në këtë lëmsh është përfshirë dhe reperi Noizy, i cili nuk i kursen batutat me mikun e tij, aktorin dhe prezantuesin Ermal MamaqI

Related Posts

About The Author

Add Comment