Ish miku miliarder i Noizyt nxjerr klip “alla Chris Brown” lidhjet e forta të tij dhe origjina që zdo ta besoni (Video)

Emra Hajrizaj i cili ndryshe njihet si Escobar mbremjen e djeshme ka publikuar nje klip qe duhet thene eshte “Alla Chris Brown”
Escomar nuk eshte i panjohur per publikun shqipetar pasi ai ka qene nje mik i ngushte i Noizy dhe per me teper u be i njohur per lidhjen me modelen me te bukur Kristin Prengaj.

Escobar ka disa klipe ne qarkullim dhe ne Londer eshte nje nga me te njohurit dhe ajo qe eshte e habitshme eshte qe ai eshte Shqipetar
Klipi i tij i ri ne bashkepunim me Big Zeeco eshte nje klip i cili mund te krahasohet me klipet e kengetareve me fame boterore.

Miqesia e tij me Noizyn duket se ka marre fund pasi u be nje kohe e gjate qe ato nuk shihen ne shoqerine e njeri tjetrit.
Ne instagramin e tij shihet jeta e tij tejet luksoze dhe duhet thene qe modelja ne klipin e tij eshte nga me te njohurat ne bote me 3 milion fansa ne instagram.

Escobar u be i njohur edhe per lidhjen me nje prej femrave me te bukura shiqpetare sic eshte Kristin Prengaj.
Ai do te vije seshpejti edhe me projekte shqipetare dhe pritet te jete nje nder hyrjet me te fuqishme ne tregun shqipetar.

Related Posts

About The Author