Françeska Jaçes sa nuk i pëlcet gjoksi ! (FOTO+16)

Françeska Jace u bë e njohur për opinionin e gjerë që nga pjesëmarrja e saj në edicionin e 5 të ‘Big Brother’.
Ajo mori gjithë vëmendjen si brenda dhe jashtë shtëpisë me paraqitjen e zjarrtë të saj. Që nga dalja në Big Brother ajo u përfol për jetën private, udhëtimet jashtë vendit, darkat e shtrenjta luksoze.
Françeska ka vetëm 24 vjeçe dhe ka një standard të lartë të jetës së saj. Ajo është tejet aktive në rrjetet sociale e cila së fundmi ka realizuar një set fotografik duke reklamuar fustanet e dizenjatores së njohur Vjollca Llapashtica.

E çka na bie në sy është gjoksi gjigant i modeles Jaçe, por padyshim që shkëlqen në të gjitha paraqitjet, e që natyrisht mund të renditet tek modelet më seksi shqiptare.


Related Posts

About The Author

Add Comment