FOTO/ Dikur mbante çadrën, sot është e dashura e Valentino Rossit?

Piloti italian i Moto Gp, Valentino Rossi duket se ka zbuluar dashurinë e radhës dhe ajo është një vajzë që ai e ka njohur gjatë kohës që zbriste në pistë.

Bëhet fjalë për modelen e njohur italiane Francesca Sofia Novello, një nga vajzat më seksi që shoqëronin pilotët e motoçiklizmit para garës, duke mbajtur çadrën në pistë.

Ajo është parë shpesh nën shoqërinë e pilotit ikonë të garave të Moto GP, që duket se ka gjetur dashurinë e re. Pavarësisht medieve, ende nuk ka dalë asnjë foto mes dy personazheve.

Related Posts

About The Author

Add Comment