Ekskluzive: Adelina Tahiri tregon si do ta bëjë dasmën e saj

Dasmë luksoze apo vetëm me miq e familjarë, tregon vet këngëtarja Ditëve të fundit Adelina Tahiri ka qenë njëra ndër personazhet më të përfolura të mediave rozë. Kjo shkaku që këngëtarja tregoi se shumë shpejtë do të martohet, por nuk e zbuloi se me kënd.

Në prapaskenat e xhirimeve të programit festiv në RTV 21, Adelina ka folur ekskluzivisht për dasmën e saj, shkruan rtv21.tv Ajo ka treguar se në vitin 2018 do ta ndryshojë statusin e saj dhe do të jetë më së shumti e angazhuar në këtë drejtim.

Kjo është vetëm një pjesë nga prapaskenat, materialin e plotë dhe informacionin se a do të bëhet nuse tradicionale Adelina apo jo, mund ta ndiqni të dielën në emisionin “1 Kafe prej Shpisë”.

Related Posts

About The Author

Add Comment