Dj PM flet për lidhjen me aktoren Adriana Matoshi (VIDEO)

Raporti shumë i afërt mes dy personave publik, menjëherë sjell dyshimet: “ata janë bashkë”, “po përjetojnë romancë”, “janë bashkë por nuk duan ta pranojnë publikisht”, e shumë të tjera.

Fjalë të tilla pati shumë edhe për dyshen shumë të pëlqyer, aktoren Adriana Matoshi dhe dj PM-in. Raporti i tyre shumë i afërt ka bërë që të dyshohet se dyshja është në një lidhje dashurie.

Por cila është e vërteta e gjithë kësaj historie? Ndiqni videon e emisionit Ngas’z të KTV-së:

Related Posts

About The Author

Add Comment