Çmendet Bleona Qereti, shëtit nudo rrugëve (VIDEO)

@eats.channel ❤️#chrisapplebaum

A post shared by Bleona (@bleona) on

Tashmë jemi mësuar me çmenduritë e Belona Qerretit dhe shfaqjen e saj nudo.

Edhe së fundmi këngëtarja ka tërhequr gjithë vëmendjen me postimin në rrjetin social Instagram. Ajo ka publikuar një video ku shfaqet shumw seksi.

Këngëtarja kështu ka tentuar edhe një herë të rrëmbejë vëmendjen dhe ja ka dalë, sepse aty shihet në formë tepër të mirë.

Bleona e ka dëshmuar nëpër intervista të ndryshme se është një femër pa komplekse e duke pasur parasysh se është e dashuruar pas fotosesioneve e nudo.

Related Posts

About The Author

Add Comment