Çka po ndodh me të pasmet e Luana Vjollcës

Tash e sa kohë ajo është në fokus për pamjen e saj, e sidomos për linjat trupore, ku ajo nuk heziton aspak për të treguar se sa joshëse është bërë moderatorja, shkruan Kosovarja.

Luanën kemi mundësi ta shohim çdo fundjave drejtpërdrejt në emisionin që ajo e drejton. Por ajo është aktive edhe në rrjetet sociale ku shumë imazhe ofron aty të cilat janë mjaft provokuese dhe të nxehta e sidomos për syrin e mashkullit. Luana i është përkushtuar vërtet pamjes dhe ka pësuar ndryshime të mëdha sa ka filluar edhe të ekzagjeroj sidomos më ndërhyrjen e buzëve e disa pjesëve tjera.

Luana komentohet shumë për linjat trupore të cilat janë mjaftë bombastike, por shpesh të vë në dyshime me te pasmet ku si duket ajo kohe pas kohe vendosë pjesë shtesë për t’u dukur ato edhe më të formësuara. Është edhe kjo fotografi ku shton dyshime se Luana po ‘mashtron’ ndjekësit e saj me të pasmet.

Related Posts

About The Author

Add Comment