Bukuroshja trashaluqe bombardon përsëri, e “kall” me të dashurin (FOTO)

Bukuroshja e kolme Kelly Brook ka ekspozuar përsëri asetet e saj duke bërë skena erotike me të dashurin Jeremy Parisi, derisa është në pushime romantike në Tajlandë
Ajo përsëri ka treguar se nuk vuan nga komplekset e kileve të tepërta dhe se i ekspozon ato sa herë i vije mundësia.

E derisa dje kishte bërë skena erotike e vetme duke lagur gjoksin me lëngë shalqiri, kësaj radhe Kelly ka ardhur me skena erotike që ka bërë me të dashurin e saj.

Related Posts

About The Author