Blerona Zeqiri këmbëkryq me uniformë të UÇK-së…

Shumë shpejt u bë e famshme dhe hyri në listën e emrave më të përmendur në mediet rozë

Edhe pse në fillim u komentua për linjat të cilat nuk i kishte në nivel të duhur, ajo arriti që të formësojë trupin e saj dhe të bëhet ndër më të pashmet në publik.

Në rrjetet sociale është shumë aktive ku gjithmonë shfaqet me shumë klas, e kësaj here edhe patriotike, tamam si një burrëreshë me uniformën e UÇK-së.

Related Posts

About The Author

Add Comment