Bebe Rexha ‘thehet’ për të treguar të pasmet

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka postuar një foto mjaft provokative.
Bebe së fundmi ka qenë në Meksikë, atje ku ka vendosur një birrë meksikane në shpinë dhe është ulur për të shfaqur të pasmet e saj.

“Provova të bëj diçka si Kim Kardashian. Nuk jam as afër. E dhashë më të mirën”, ka shkruar Bebe, duke zbuluar se tentoi që të bëjë një pozë si Kim Kardashian.

 

 

Related Posts

About The Author

Add Comment