Autogoli i vitit vjen nga Liga Arabe, mbrojtësi shënon gol spektakolar nga 20 metra (Video)

Jemi mësuar të shohim shpesh gola të bukur, mirëpo kësaj radhe autogoli i vitit vjen nga Emiratet e Bashkuara Arabe

Gjatë një ndeshje në Ligën Arabe mes Al Jaziras dhe Al Dahfra u shënua një gol spektakolar nga mbrojtësi i musafirëve, Yasser Abdullah, shkruan Sovrani.info

Mirëpo, për fat të keq goli i shënuar nga 20 metra ishte në portën e gabuar, pra ishte autgol.

Ndeshja në fund përfundoi me rezultatin 3 me 1 në favor të vendasve.

Related Posts

About The Author

Add Comment