Aeroplani del nga pista, “parkon” në një banesë (Foto)

Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.shikoni fotot

Një aeroplan privat në pronësi të miliarderit Lord Ashcroft është fotografuar teksa ka dalë nga pista dhe ka përfunduar jashtë rrethimit të saj..

Ngjarja ka ndodhur në aeroportin ndërkombëtar të Maltës, ndërsaa shkak është bërë era e fortë, e cila e ka lëvizur për një distancë të madhe aeroplanin edhe pse ishte i ndaluar..

Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduaar…

Related Posts

About The Author

Add Comment